Kwiecień 20, 2024, 10:20:42
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj
Aktualności: Jeśli jesteś w Naszej gildii i chcesz uzyskać dostęp do pełnej wersji forum napisz wiadomość z prośbą do din mareritt

Danse Macabre



Autor Wątek: Podanie do gildii.  (Przeczytany 989 razy)

Offline Raviofficial10

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja +0/-1
Podanie do gildii.
« dnia: Luty 23, 2014, 17:39:19 »
MyTIMEsuck
39
Robię dziennie 3 paski oraz posiadam gryfa.
Nie posiadam nieśmiertelki . Czekam aż znajdę ją sam w w gabinecie ( w następnym week zamówię grzybki więc będzie na 100 % )
Mam 16 lat , jestem bardzo aktywnym , ogarniętym graczem , robię 3 paski awy dziennie , spełniam prawie wszystkie wasze wymagania oprócz nieśmiertelki , jestem aktywny cały czas . Jestem doświadczonym graczem. Mam poczucie humoru :) myślę , że mogę się wam przydać .. :)
Rozpatrzcie moje podanie bo bardzo mi zależy na dołączeniu do waszej gildii , i jeśli jest to możliwe to proszę o odpowiedź w tej sprawię :)
Dzięki i pozdro :)

Offline Njemam

  • Mruczki
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja +3/-2
Odp: Podanie do gildii.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 23, 2014, 20:08:51 »
Słabe poty, słaby klaser.

Uzupełnisz grzybki w przyszłym tygodniu?

W takim razie ma sie rozumieć, że posiadasz grzybow na robienie 3 paskow przez tydzien?
Poprosiłbym ss:)

Offline din mareritt

  • Szef
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja +12/-2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hala Madrid
Odp: Podanie do gildii.
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 24, 2014, 13:21:34 »
MyTIMEsuck
39
Robię dziennie 3 paski oraz posiadam gryfa.
Nie posiadam nieśmiertelki . Czekam aż znajdę ją sam w w gabinecie ( w następnym week zamówię grzybki więc będzie na 100 % )
Mam 16 lat , jestem bardzo aktywnym , ogarniętym graczem , robię 3 paski awy dziennie , spełniam prawie wszystkie wasze wymagania oprócz nieśmiertelki , jestem aktywny cały czas . Jestem doświadczonym graczem. Mam poczucie humoru :) myślę , że mogę się wam przydać .. :)
Rozpatrzcie moje podanie bo bardzo mi zależy na dołączeniu do waszej gildii , i jeśli jest to możliwe to proszę o odpowiedź w tej sprawię :)
Dzięki i pozdro :)

Za słabo.. potki na nedznym poziomie do poprawy w trymie natychmiastowym na Twoim levelu juz dawno XXL wypadaja do tego 3paskow u Ciebie nie widze warty masz tyle co u nas na 90lev.

 

Carbonate design by Bloc
variant: carbon
SMF 2.0.6 | SMF © 2013, Simple Machines
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
secretlife zostangwiazda artystycznedziela vocaloid-world cocacolacompany